www.cvonline.hu

Munkavállalói elszámolások könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.03.04.

Pozíció leírása / Job description

Dinamikusan fejlődő megbízónk keres Munkavállalói elszámolások könyvelőt csapatába - III. kerületi munkavégzéssel!

Feladatok:

- Elszámolások ellenőrzése, kontírozása, könyvelése a belföldi és külföldi cégek részére
- Az eltérések rendezése/elszámolási különbözetek megállapítása.
- Kapcsolattartás, kommunikáció a partnerek munkatársaival, külső ügyfelekkel.
- Közreműködés az ERP rendszerek fejlesztésében.
- Közreműködés a részleg hatáskörébe tartozó könyvvizsgálói, belső ellenőrzési, és hatósági vizsgálatokban.

Elvárások:

- középiskolai végzettség
- mérlegképes könyvelői minősítés
- könyvelői tapasztalat előny
- határidők tartása
- MS Office felhasználó szintű ismerete
- SAP, Navision rendszerek ismerete előny
- külföldi cég részére végzett szolgáltatás esetén az angol vagy a helyi nyelv (német, szerb, román, szlovén stb.) alapfokú ismerete előny

Amit kínálunk:

- szakmai fejlődés
- dinamikusan fejlődő szervezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -