www.cvonline.hu

Munkavállalási ügyintéző

  • A hirdetés 1244 napja lejárt

A WABERER’S Cégcsoporthoz tartozó Euro-Unió Trans Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Gépjárművezetők munkavállalásával kapcsolatos hivatali ügyintézés (NAV, OEP, Bevándorlási hivatal);
  • Okmányirodákkal, hatósági szervekkel való folyamatos kapcsolattartás;
  • Munkaügyi osztállyal és a gépjárművezetők toborzásával foglalkozó területtel történő hatékony együttműködés;
  • Tolmácsolás;
  • Gépjárművezetők alkalmassági vizsgájának, oktatásának szervezése;
  • Nyilvántartások vezetése, dokumentáció precíz kezelése;
  • Kimutatások, statisztikák készítése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Román nyelvtudás feltétlenül szükséges!
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel);
  • Minimum egy év irodai adminisztráció és/vagy hatósági ügyintézői területen szerzett munkatapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat elengedhetetlen.

Előnyt jelent:

  • Külföldi munkavállalók foglalkoztatásával kapcsolatos ügyintézői tapasztalat;
  • Külföldi munkavállalók foglalkoztatásával kapcsolatos jogszabályi háttér ismerete.

Munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Megbízhatóság, pontosság;
  • Önálló munkavégzés;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Jó problémamegoldó és szervező készség.
  • Nagyfokú mobilitás.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük pályázatát (fényképpel ellátott szakmai önéletrajz és motivációs levél) „Munkavállalási ügyintéző ” jeligével, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre jutassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő