www.cvonline.hu

Munkavállalás az USA-ban

  • A hirdetés 380 napja lejárt

Féléves szezonmunkára keresünk kalandvágyó, jó angol nyelvtudású jelentkezőket, nagy múltú golf klub éttermébe! Luxus környezet, magas színvonal, jó fizetés, szakmai tapasztalat és szuper szabadidős programok lehetősége!

Elvárások:

  • kiváló angol nyelvtudás
  • előzetes éttermi/szállodai munkatapasztalat
  • hajós tapasztalat előny, de nem feltétel
  • legalább középiskolai végzettség

Pozíciók, amikre jelentkezhetsz:

  • felszolgáló
  • segédfelszolgáló
  • szakács

Amit kínálunk:

  • csoportosan megszervezett kiutazás
  • kezdés: 2016 Október
  • féléves, hosszabbítható munkaszerződés (2016. Október-Május)
  • fizetett szakmai továbbképzés
  • garantált szállás, kedvező feltételek mellett
  • étkezési lehetőség munkanapokon
  • egyenruha biztosított
  • fizetés: minimum 13 $/ óra à HETI KIFIZETÉS

Mit kell tenned?

Elsőként küldd el nekünk fényképes angol nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail címre!

Helyek Külföld
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...