www.cvonline.hu

Munkaügyi vezető

  • A hirdetés 389 napja lejárt

10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég,

keres saját csapatába

munkatársat

Feladatok:

  • Bérszámfejtési csapat és a teljes bérszámfejtési folyamat menedzsmentje, koordinálása, ellenőrzése
  • A dolgozók foglalkoztatásával kapcsolatos folyamatok, eljárások és feladatok kidolgozása, folyamatos fejlesztése
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos feladatok ellátása, koordinálása
  • Bejelentések és egyéb jogszabályi kötelezettség határidőre történő teljesítése
  • TB és Családi támogatási kifizetőhelyből adódó feladatok teljes körű ellátása
  • Munkáltatói járulékfizetések, bevallások elkészítése
  • A pénzügy számára költséghelyes riport készítése
  • A Társaság képviselete a munkaügyi ellenőrzések során

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség
  • Emeltszintű Bérszámfejtő- és TB ügyintéző tanfolyam
  • Legalább 3 éves Bér- és TB ügyintézői, valamint munkaügyi tapasztalat minimum 400 fő feletti termelési vagy munkaerő-kölcsönzési területen
  • TB és Családtámogatás kifizetőhelyi ismeret és gyakorlat
  • Nexon bérügyviteli program átfogó ismerete
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet, Power Point)
  • Vezetői készségek, vezetői ambíciók, határozott egyéniség

Előnyt jelent:

  • Munkaerő kölcsönzés területén szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem + cafetéria
  • Szakmai fejlődés lehetőség
  • Kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás