www.cvonline.hu

Munkaügyi vezető helyettes

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 778660

Tapasztalt szakembert keresünk 25 fős csapatunkba-megalakulásunk óta, 10 éve, folyamatosan növekszünk, fejlődünk, jelenlegi kezelt állományunk 10.000 fő. Ha egyaránt szereti az embereket és a számokat, és szívesen lenne a csapatunkhoz tagja, jelentkezzen a következő kiemelt fontosságú pozícióba:

Feladatok:
  • Munkaügyi vezetőnk iránymutatása mellett, segít biztosítani a munkaügyi, bérszámfejtési és TB ügyintézési folyamatok zökkenőmentes működését;
  • Részt vesz az outsourcing szolgáltatatási területeink koordinálásában, ellenőrzésében, továbbfejlesztésében;
  • Szakmai tanácsokkal látja el a területen dolgozó kollégákat;
  • Hozzájárul ahhoz, hogy a több ezer fős kölcsönzött és outsourcing rendszerben kezelt állományunk számfejtése a jogszabályi előírásoknak megfelelően történjen;
  • Nyomon követi a jogszabályok változását;
  • Kimutatásokat, riportokat készít a vetőnek Nexon és Excel segítségével.
Elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • legalább 5 év bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi tapasztalat,
  • adó-, járulék és munkajogi jogszabályok naprakész ismerete,
  • vezetői tapasztalat, jó problémamegoldó és szervező készség,
  • magabiztos MS Office ismeret (Excel), NexonBÉR gyakorlati ismerete,
  • precíz, önálló munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés,
  • Fiatalos, dinamikus környezet,
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • Stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • 14.ker.
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje fényképes önéletrajzot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió