www.cvonline.hu

MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ/BÉRSZÁMFEJTŐ

  • A hirdetés 1119 napja lejárt

Budapesten régóta működő cég munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:

  • havi és hóközi bérszámfejtés
  • új munkavállalók beléptetése, munkaszerződések, szerződésmódosítások, munkaköri leírások elkészítése
  • kilépő munkavállalók munkaviszony megszűnésével kapcsolatos feladatok elvégzése, jövedelem igazolások kiadása
  • táppénzzel, egyéb távolléttel összefüggő nyilvántartás
  • munkaidő nyilvántartás

Szakmai és személlyel kapcsolatos elvárások:

  • munkaügyi bér és TB tanfolyam
  • 3-4 éves tapasztalat szükséges (gyártó és/vagy építőipari környezetben előny)
  • SERPA vállalatirányítási, bérszámfejtési rendszer ismerete előny
  • számítógépes alapismeretek (Microsoft Office)
  • precizitás, együttműködési készség, pontosság

Amit kínálunk:

  • önállóság, fejlődési lehetőség
  • versenyképes piaci bér
  • azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, melyhez kérjük, csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát valamint jelölje még fizetéssel kapcsolatos elvárását. Önéletrajzást az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő