www.cvonline.hu

MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 920 napja lejárt

A DELOG Kft.

a Debreceni Logisztikai Központ és Ipari Park tulajdonosa és üzemeltetője

kollégát keres.

Feladatok:

  • havi bérszámfejtési feladatok ellátása
  • kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása
  • bérszámfejtéshez és TB ügyintézéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése
  • dolgozók be- és kikörözése, kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • bér- és kapcsolódó munkaügyi nyilvántartás naprakész vezetése
  • munkavállalókkal való kapcsolattartás, rendszeres kommunikáció bér, TB, nyugdíj és kapcsolódó témákban

Elvárás:

  • társadalombiztosítási szakképesítés
  • minimum 3 éves bérszámfejtési és TB ügyintézői gyakorlat
  • kafetéria ügyintézésében szerzett tapasztalat
  • magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Maxoft bérszámfejtési programban szerzett tapasztalat előny
  • támogató, segítő attitűd, együttműködési képesség
  • precíz, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • megbízhatóság és felelősségvállalás

Amit kínálunk:

  • összeszokott csapat, vezetői támogatással
  • elismert, stabil, biztos hátterű cég
  • szakmai képzések támogatása

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezési határidő: 2015.06.06

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő