www.cvonline.hu

Munkaügyi ügyintéző

  • A hirdetés 788 napja lejárt

Zambelli COLORFERR Kft.

1 fő

munkaügyi ügyintézőt

keres főállásban.

Feladatok:

  • Munkaügyi, Bér- és TB ügyintézők támogatása;
  • Beléptetési és kiléptetési dokumentációk előkészítése;
  • Munkaügyi, bérszámfejtési anyagok rendben tartása, lefűzése;
  • Beléptetőrendszer, hó végi óraadatok, műszakbeosztások rögzítése, ellenőrzése;
  • Hiányzási adatok rögzítése, ellenőrzése,
  • Adatváltozások, módosítások rögzítése;
  • Munkavállalói nyilatkoztatás;
  • Postázás előkészítése; végrehajtása
  • Beérkező posta bontása, számlák iktatása a könyvelőprogramban

Elvárások:

  • TB ügyintézői végzettség vagy mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent a pozíció betöltésénél
  • Önálló munkavégzés;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Precizitás, pontosság, kitartás és terhelhetőség

Amit nyújtani tudunk:

  • Dinamikusan fejlődő munkahely, fiatalos, jó hangulatú légkör;
  • Versenyképes kereset
  • Határozott idejű munkaszerződés

Jelentkezés: Az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye: Györköny, Tolna megye