www.cvonline.hu

Munkaügyi ügyintéző

  • A hirdetés 1125 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Gazdasági Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • Munkaszerződések, valamint módosítások elkészítése;
  • Be- és kiléptetések bonyolítása, felmondások elkészítése;
  • NAV felé biztosítottakkal kapcsolatos adatszolgáltatás;
  • Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés;
  • Szerződéses és egyéb adatok illetve szabadságok karbantartása, rögzítése a bérszámfejtő szoftverben;
  • Munkavállalók részére tájékoztatás munkaviszonnyal kapcsolatos kérdésekben;
  • Kapcsolattartás hivatalos szervekkel, valamint társosztályokkal;
  • Statisztikák, elemzések, kimutatások készítése a szakmai vezető részére az általa kért formában és gyakorisággal.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (személyügyi ügyintéző, TB ügyintéző stb.);
  • Minimum 2 év munkaügyi területen szerzett tapasztalat;
  • Jogszabályi háttér ismerete;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat;
  • Bér-, és/vagy TB területen szerzett tapasztalat;
  • Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézésben szerzett tapasztalat;
  • Piramis bérszámfejtő szoftver ismerete.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák

  • Önálló, megbízható munkavégzés;
  • Precizitás, pontosság;
  • Türelmes, higgadt személyiség;
  • Monotónia tűrés;
  • Terhelhetőség.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott szakmai önéletrajz és motivációs levél) „munkaügyi ügyintéző” jeligével az alábbi címre juttassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő