www.cvonline.hu

Munkaügyi ügyintéző

  • A hirdetés 59 napja lejárt

Pályázati felhívás

munkaügyi ügyintéző

pozíció betöltésére

Budapesti cég határozott időtartamra (előreláthatólag másfél év) munkaügyi ügyintézői pozícióra pályázatot hirdet:

Feladatok:

  • munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása, az ezzel kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • munkaviszonnyal kapcsolatos változások dokumentálása, nyilvántartása
  • munkavállalók képzési igényének figyelemmel kísérése, a továbbképzés, szakképzéssel kapcsolatos ügyintézés
  • cafetériával kapcsolatos ügyintézés- igények felmérése, nyilatkozatok összegyűjtése, ezzel kapcsolatos adatszolgáltatás
  • munkavállalók szabadságainak nyilvántartása

Szakmai elvárások:

  • humánerőforrás menedzseri felsőfokú végzettség vagy főiskolai/egyetemi végzettség és személyügyi ügyintéző, személyügyi szervező képesítés
  • HR területen szerzett szakmai tapasztalat (min. 3 év)

Előny:

  • TB-bér ügyintézői képesítés

Egyéb elvárások:

  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • precizitás
  • jó problémamegoldó képesség
  • rugalmasság

Juttatások:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatási csomag

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű