www.cvonline.hu

Munkaügyi ügyintéző

  • A hirdetés 42 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt. Munkaügyi Csoportja

munkaügyi ügyintéző

munkakörbe munkatársat keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • bérszámfejtési, cafetéria-, munkaügyi- és tb ügyintézői szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, internet)
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség, csapatmunkában való együttműködési készség

Előny:

  • Cafetéria rendszer gyakorlati alkalmazása,
  • Nexonbér program ismerete,
  • Tb ügyintézői képesítés

Feladatok:

  • Cafeteria rendszer kezelése, munkaügyi ügyintézés, bérszámfejtés, tb kifizetőhelyi feladatok ellátása a vállalatcsoport cégeinél foglalkoztatott munkavállalók részére
  • Bevallások, statisztikai és egyéb adatszolgáltatások elkészítése, továbbítása

A munkavégzés helye:

  • Miskolc

Kezdés:

  • 2017. március közepe

A jelentkezés módja:

  • Szakmai önéletrajzát elektronikusan az alábbi e-mail címre várjuk.
  • Jelentkezési határidő 2017. január 20.
Helyek Miskolc
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő