www.cvonline.hu

Munkaügyi Ügyintéző

  • A hirdetés 310 napja lejárt

Kisvárda vonzáskörzetében lévő feldolgozó és kereskedelmi vállalat az alábbi munkakörbe munkatársat keres:

Feladatok:

  • A termelés által megrendelt és a toborzók által biztosított fizikai munkavállalók teljes körű munkaügyi ügyintézése
  • Napi munkaügyi feladatok ellátása
  • Felelősség a folyamatok lekövetéséért
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, heti - havi jelentések és kimutatások elkészítése

Elvárások:

  • Munkaügyi ügyintézői végzettség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Teherbíró, rugalmas, együttműködő személyiség
  • Excel alapos, gyakorlati ismerete

Előny:

  • Munkajogi ismeretek

Amit kínálunk:

  • Változatos és flexibilitást igénylő, felelősségteljes munka
  • Fiatalos légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzés, tréningek

Munkavégzés helye:
Kisvárda

Helyek Kisvárda
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő