www.cvonline.hu
Munkaügyi ügyintéző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.10.18.
Hirdetés azonosító: 1082490
lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Munkaügyi feladatok teljes körű ellátása
  • Munkaidő-nyilvántartó rendszer karbantartása
  • Személyügyi anyagok kezelése, betanulási folyamat koordinálása, adminisztrálása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Béren kívüli juttatási rendszerrel kapcsolatos feladatok ellátása (Cafeteria)
  • Foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok koordinációja
  • Kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Aktív részvétel az ügyfélszolgálati feladatokban
  • Üzemrészekkel történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 3-5 év multinacionális cégnél, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Naprakész munkaügyi és munkajogi ismeretek
  • Megbízható, precíz és pontos munkavégzés
  • Erős MS Office és kiváló Excel ismeret
  • Önállóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • Strukturált, analitikus gondolkodás, jó probléma-megoldó készség, ügyfélorientált szemlélet

Amit nyújtunk:

  • Stabil hátterű munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzések

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.