www.cvonline.hu

Munkaügyi ügyintéző

  • A hirdetés 321 napja lejárt

A Pomo D'oro étterem tapasztalt, hosszútávon gondolkodó

Munkaügyi ügyintézőt

keres.

Feladatok :

  • napi kapcsolattartás a bérszámfejtéssel, belépő-kilépőkkel kapcsolatos ügyintézés
  • a kiszervezett bérszámfejtési folyamat támogatása, havi munkaidő összesítő készítése
  • a dolgozók beosztásának napi ellenőrzése, jelenléti ív vezetése
  • munkaerő kölcsönzés adminisztrációja
  • dolgozói akta összeállítása, folyamatos karbantartása
  • kapcsolattartás az üzemorvossal, egészségügyi alkalmassági vizsgálatok szervezése
  • kollégák munkaügyhöz kapcsolódó kérdéseinek, kéréseinek megválaszolása
  • kapcsolattartás a dolgozókkal, új belépők beilleszkedésében való segítség
  • álláshirdetések szerkesztése, feladása
  • irodaszer rendelés, egyéb irodai adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • legalább 3 éves releváns tapasztalat
  • kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • határozott személyiség, kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk :

  • stabil vállalat
  • azonnali munkakezdés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • jó hangulatú csapat

Fényképes önéletrajzot, bérigény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő