www.cvonline.hu

Munkaügyi ügyintéző, bérszámfejtő

  • A hirdetés 669 napja lejárt

Szeretnél Munkaügyi ügyintéző, bérszámfejtő lenni az ország egyik legsikeresebb online áruházánál?

  • Biztos és naprakész tudással rendelkezel a munkaügyi jogszabályok terén?
  • Képes vagy a Rád bízott feladatokat pontosan és precízen elvégezni?
  • Képes vagy gyorsan alkalmazkodni a folyamatosan változó vállalati és jogszabályi környezethez?

Ha a fentiek alapján magadra ismersz, olvass tovább!

Milyen feladataid lennének?

  • Munkaügyi adatok nyilvántartása, munkaidő nyilvántartás, teljes körű bérszámfejtés.
  • Be- és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés.
  • Munkavállalói tartozások nyilvántartása, folyamatos vezetése.
  • Munkavállalókkal kapcsolatos adók nyilvántartása, bevallás elkészítése, benyújtása.
  • Munkaerő-kölcsönzéssel kapcsolatos feladatok ellátása, bejelentési kötelezettségek elvégzése.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • legalább 3 év hasonló munkakörben – teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátásában, kifizető helyen - eltöltött szakmai gyakorlatot;
  • legalább középfokú, de inkább emelt szintű TB ügyintézői végzettséget;
  • precíz, pontos munkavégzést,
  • A BABÉR PROGRAM ISMERETÉT, HASZNÁLATÁBAN SZERZETT GYAKORLATOT;
  • jogszabályok naprakész ismeretét,
  • alkalmazkodási hajlandóságot,
  • kitűnő kommunikációs készséget,
  • rendszerszemléletet.

Előny:

  • azonnali munkakezdés

Mit kínálunk Neked?

  • versenyképes jövedelmet;
  • kihívást jelentő felelősségteljes munkakört;
  • szakmai fejlődési lehetőséget;
  • fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?

Budapesten a III. kerületben, az Extreme Digital székhelyén.

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
  • az alábbi e-mail címen.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő