www.cvonline.hu

Munkaügyi ügyintéző (4 órában)

  • A hirdetés 930 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Munkaügyi ügyintéző

(4 órában)

Békéscsaba

Feladatok:

  • Projektvezetési feladatok ellátása
  • Beléptetések, kiléptetések lebonyolítása
  • Számfejtés előkészítése
  • Önéletrajzok szűrése
  • Interjúk szervezése
  • Felmerülő problémák kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (előny a felsőfokú, HR területen szerzett végzettség)
  • Munkaügyi ügyintézésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Munkajog ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Békéscsaba
  • Munkarend: részmunkaidő (4 óra)
  • Határozatlan idejű munkaviszony

Kismamák jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát  a pozíció megjelölésével -  az alábbi e-mail címre.

Helyek Békés
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő