www.cvonline.hu

Munkaügyi, TB ügyintézői munkatárs

Régió:

Somogy

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 830956
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal  gyékényesi partnercégünk részére keresünk  munkatársat hosszú távra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Önálló munkavégzés
  • Teljes körű munkaügy, bérszámfejtés, Tb ügyintézés
  • Havi és éves zárási feladatok elvégzése
  • Adó- és járulékbevallások elkészítése
  • Statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
  • Jogszabályok változásának követése
  • Egyéb irodai teendők ellátása

Elvárások:

  • Közép-, vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • TB ügyintézői OKJ végzettség
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office, Kulcs-Soft programok ismerete

Előnyt jelent:

  • Német nyelv ismerete