www.cvonline.hu

Munkaügyi, TB és bér szakértő(SE-6459)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 882872
lejárt

Teljes körű TB és bérszámfejtési feladatok elvégzése (adózási ügyek intézése, munkaszerződések kötése és módosítása, igazolások, jutalmak, ki- és beléptetés ügyintézése, cafeteria),
Munka-egészségügyi témában előírások naprakész ismerete és betartatása,
Személyi jellegű költség- és létszámterv elkészítése,
Túlórák kezelése / pihenő idő szabadidő megváltás
A munkaügyhöz, bérszámfejtéshez és a Tb-hez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások naprakész vezetése, aktualizálása,
Szerződések kezelése.
Teljes körű TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
Bérszámfejtési és munkaügyi feladatok ellátása a kollégához rendelt üzletágak tekintetében
A munkaügyhöz, bérszámfejtéshez és a TB-hez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások naprakész vezetése, aktualizálása (pl. munkaszerződések)
Adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése az anyacég és a hatóságok felé (OEP, MÁK, NAV, KSH)
Részvétel a havi bérszámfejtés zárásában, egyeztetések elvégzése, adó- és járulék-ellenőrzés, főkönyvi feladás
Ad hoc riportok készítése a menedzsment számára
Havi adó- és járulékbevallások elkészítése

Elvárás:
Pénzügyi, vagy gazdasági felsőfokú végzettség
Adózási és bérszámfejtési területen szerzett néhány éves tapasztalat
Kiváló munkajogi ismeretek
Középszintű angol vagy németnyelv-tudás
Magas szintű MS Office ismeretek, főként Excel
Reklamációk kezelésére alkalmas személyiség
Precízség, igény a magas minőségű munkavégzésre
Monotonitás-tűrés

Előny:
Közép v. nagyvállalati oldalon szerzett releváns szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:
Versenyképes fizetés,
Cafeteria,
Év végi bónusz a cég eredményétől függően.

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Elektronika / Telekommunikáció, IT / Informatika
Munkavégzés helye