Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk új munkatársat

MUNKAÜGYI TANÁCSADÓ

(HF 9-6570)

munkakörbe.

Feladat:

  • Munkaügyi- bérszámfejtés területtel kapcsolatos, az ügyfelektől érkező kérdések megválaszolása,
  • Segítségnyújtás a munkaügy és bérszámfejtés napi gyakorlatában felmerülő problémák megoldásában,
  • Folyamatos, gördülékeny kapcsolat az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Bérszámfejtési és/vagy munkaügyi ismeretek,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • A kommunikációra és változatosságra való nyitottság.

Előny:

  • Számviteli ismeretek külön előny,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Változatos, érdekes munka,
  • Professzionális szakmai színvonal,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Emberközpontú vezetés, kellemes hangulat és barátságos munkakörnyezet.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület, Örs vezért tértől 10 perc,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

fényképes magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6570” referenciaszám

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése