www.cvonline.hu

Munkaügyi szakértő

  • A hirdetés 1124 napja lejárt

 Társaságunk, az ország egyik legnagyobb akkreditált munkáltatójaként, több mint 4.000 munkavállalót foglalkoztat, és közel 80 telephellyel rendelkezik. Fő küldetése a megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatása, munkavégző képességeinek fejlesztése, valamint nyílt munkaerő-piaci foglalkoztatóhoz történő kihelyezése.

 A több mint 60 éves múlttal rendelkező állami tulajdonú nagyvállalat munkaügyi csapatába keres új munkatársat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:

  • Munkaviszonnyal és megbízási jogviszonnyal kapcsolatos teljes körű szakértői támogatás nyújtása munkaügyi osztályvezető irányítása mellett.
  • Egyedi munkáltatói intézkedések elkészítése, munkajogi támogatása.
  • Munkáltatói utasítások, szabályzatok elkészítése.
  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók hatósági határozatainak értékelése, szakmai segítségnyújtás munkaügyi ügyintézőknek.
  • Munkaügyi-, Gyámhatósági-, és NRSZH ellenőrzések során szükséges szakértő támogatás nyújtása.
  • Munkajogi és rehabilitációs jogi szakterületeket érintő munkáltatói állásfoglalások elkészítésében való közreműködés.
  • Munkavállalók tájékoztatásához szükséges szakmai állásfoglalások elkészítése.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Jogász vagy HR szakirányú egyetemi végzettség és munkajogi szakokleveles tanácsadó szakképzettség.
  • Min. 3 éves, munkaügyi vagy rehabilitációs területen szerzett tapasztalat.
  • Munkajogi és rehabilitációs jogi szakterületek magas szintű ismerete.
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség.
  • Precizitás.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Rehabilitációs akkreditált társaságnál szerzett munkaügyi gyakorlat.
  • Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatalnál vagy Rehabilitációs Szakigazgatási Szervnél szerzett tapasztalat.

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör, szakmai fejlődési lehetőség.
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér.
  • Magas szakmai színvonalat képviselő, együttműködő csapat.
  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásában, mint az ország egyik legnagyobb akkreditált társaságának fő küldetésében való aktív részvétel.
  • Értékes szakmai tapasztalat megszerzése az egyre népszerűbb rehabilitációs foglalkoztatás területén.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, az alábbi email címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő