www.cvonline.hu
Munkaügyi specialista
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1097673

Munkaügyi specialistát keresünk az egyik kimagasló eredményeket elért gépjárműimportőr partnerünkhöz.

Feladatok:

  • munkaszerződések,tájékoztatók összeállítása és módosítása
  • munkavállalók teljes körű be- és kiléptetése
  • betegszabadságok és táppénzek kezelése
  • személyügyi riportok készítése
  • bérszámfejtés előkészítése, támogatása
  • kimutatások és statisztikák készítése
  • humán informatikai rendszerek kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú munkaügyi ügyintézői képesítés
  • Minimum 5 éves teljes körű munkaügyi tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol VAGY német nyelvismeret
  • Magas szintű MS Office használat
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Felelősségteljes, határozott hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú, stabil munka lehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.