www.cvonline.hu

Munkaügyi specialista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.08.12.
Hirdetés azonosító: 1014649

Partnerünk, a világpiacon vezető szerepet betöltő termelői nagyvállalat számára keresünk Munkaügyi specialistát sóskúti telephelyükre csapatuk bővítése céljából.

Feladatok:

- heti-, havi rendszerességgel az egyes vállalati területek munkaidő-nyilvántartásainak számfejtésre való előkészítése
- a Munka Törvénykönyve szabályainak képviselete az egyes vállalati területeken – tanácsadási jelleggel pl. a műszakbeosztások elkészítése esetében
- a Munkaügy és a vállalati területek közötti kommunikáció folyamatos javítása
- részvétel a számfejtésben

Elvárások:

- minimum középfokú bér- tb-, munkaügyi végzettség
- a Munka Törvénykönyve rendelkezéseinek részletes ismerete
- bérszámfejtési és társadalombiztosítási ügyintézői tapasztalat
- tapasztalat munkaidőkeret-rendszer alkalmazásában, dokumentációs követelményeiben
- a Nexon rendszer ismerete előny
- erős, határozott személyiség
- kiváló kommunikációs képesség
- erős szervezőkészség
- pontosság

Amit kínálunk:

- stabil, fejlődő vállalat
- hosszútávú munkalehetőség
- versenyképes juttatási csomag
- menetrend szerinti Volánbuszjáratok a cég székhelyre

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján