www.cvonline.hu

Munkaügyi Specialista / Payroll Specialist

  • A hirdetés 883 napja lejárt

Az AmRest Közép-Kelet Európa legnagyobb étteremüzemeltető vállalata, folyamatosan növekvő globális hálózattal. Négy kontinensen közel 700 éttermünk, illetve kávézónk van, több tízezer kollégánk várja nap mint nap vendégeinket. Magyarországon márkáink közé tartozik a KFC, a Starbucks és a Pizza Hut, ám cégcsoportunk ezeken kívül több márkával rendelkezik a világkülönböző pontjain.

Egyedülálló kultúrája, ahol a legfontosabb az alkalmazottak szakmai és emberi fejlődése, hiszen rajtuk keresztül éri el sikereit. Ha szereted a pörgést és szeretsz csapatban dolgozni valamint új embereket megismerni, itt a helyed!

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Határozott időre: 12 hónap

Ref No.: MA/AmRest/HU/15

Feladatok:

  • bérszámfejtéssel kapcsolatos munkafolyamatok kivitelezése
  • cafeteria juttatásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • munkafolyamat leírások készítését
  • adatok bevitelét a rendszerekbe
  • bérszámfejtővel való kapcsolattartást
  • a munkavállalókkal való kapcsolattartást
  • riportok készítését
  • külsős cégekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • legalább 1,5 - 2 éves munkaügyben szerzett tapasztalat
  • átfogó Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • magabiztos MS Office ismeretek (Excel ismeret)
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • Ismert bérprogram gyakorlati ismerete és angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes bércsomag
  • szakmai továbbképzések
  • fiatalos, dinamikus környezet
  • felelősségteljes, komplex feladatkör
  • stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes, bérigényt és a pozíció megnevezését tartalmazó önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen keresztül. Referencia szám: MA/AmRest/HU/15

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Határozott idejű