www.cvonline.hu

Munkaügyi / Projektvezetői kisegítő munkatárs (4 órában)

  • A hirdetés 783 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Munkaügyi / Projektvezetői kisegítő munkatárs

(4 órában)

Békéscsaba

Feladatok:

  • Projektvezetési feladatok támogatása
  • Beléptetés, kiléptetés előkészítése
  • Számfejtés előkészítésében való részvétel
  • Önéletrajzok szűrése
  • Interjúk szervezése
  • Felmerülő problémák kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (előny a felsőfokú, HR területen szerzett végzettség)
  • Munkaügyi feladatokban való jártasság
  • Munkajog ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Békéscsaba
  • Munkarend: részmunkaidő (4 óra)
  • Határozatlan idejű munkaviszony

Kismamák jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével -  az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Békés
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő