www.cvonline.hu

Munkaügyi munkatárs

  • A hirdetés 820 napja lejárt

Cégünk Európa számos országában sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalat, mely ipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Budapest mellett, Vecsésen működő telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Be- és kiléptetések ügyintézése,
  • Munkaügyi adminisztráció ellátása,
  • Szerződések előkészítése, szerződésmódosítások,
  • Bérszámfejtés,
  • Cafeteria rendszer karbantartása,
  • Álláshirdetések esetén beérkező önéletrajzok szétválogatása, kiválasztott jelentkezők behívása, kiértesítése
  • Egyéb, adminisztratív feladatok ellátása

Követelmények:

  • Bér és TB szakirányú végzettség,
  • Munkaügy területén szerzett LEGALÁBB 2-3 év tapasztalat,
  • Munkajogi ismeretek, MT alapos ismerete, TB jogszabályok naprakész ismerete,
  • Magabiztos MS Office ismeretek,

Előny:

  • TB kifizetőhelyi tapasztalat

Munkavégzés helye: Vecsés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését az alábbi email címre várjuk az önéletrajzát. Kérjük, az önéletrajzában jelölje meg az elvárt bruttó bérigényét.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő