www.cvonline.hu

Munkaügyi munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 831840

A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Dinamikusan fejlődő veszprémi csapatunkba munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Munkaidőadatok folyamatos, napi rögzítése
  • A jelenléti adatokban fellelhető eltérések feltárása, korrigálása
  • Adatfeldolgozás, bérelőkészítés a bérszámfejtés számára
  • Munkaügyi statisztikák, kimutatások készítése
  • Munkavállalókkal kapcsolatos nyilvántartások naprakész vezetése
  • Béren kívüli juttatások elszámolásának kezelése
  • Prémiumok, jutalmak elszámolásához adatok előkészítése
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Bérszámfejtő végzettség
  • Munkaügyi tapasztalat
  • Kiváló számítógépes tudás (Excel)
  • Gépírás ismerete
  • Precizitás, pontosság
  • Jó alkalmazkodó készség
  • Előny: Angol nyelvtudás, SAP ismeret
Amit kínálunk:
  • Munkavégzés multinacionális környezetben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció (Munkaügyi munkatárs) megjelölésével