www.cvonline.hu

Munkaügyi Munkatárs / Toborzót

  • A hirdetés 770 napja lejárt

HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég saját irodájába, Délkelet-Mo-ra

keres

A leendő munkatárs feladatai:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek önálló vezetése,
  • Fizikai és szellemi munkaerő toborzása, kiválasztása,
  • Munkaszerződések elkészítése és megkötése,
  • Állomány kezelése, munkavállalók ki – és beléptetésének komplex intézése,
  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére (munkaidő nyilvántartás kezelése, jelenléti ívek feldolgozása stb.),
  • Cafeteria kezelése,
  • Számlázás előkészítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel,
  • Munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás,
  • Folyamatos adatszolgáltatás, riportálás a központ felé, adatszolgáltatás a partner felé, statisztikák készítése (létszám, szabadság, betegség, fluktuáció, stb.)

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség, átfogó munkaügyi ismeretek,
  • HR és/vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat,
  • Toborzásban megszerzett tapasztalat,
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,
  • Kiváló kommunikációs képesség, stressztűrő-és problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott személyiség,
  • Precíz, pontos munkavégzés.
Helyek Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Hajdú-Bihar
Békés
Bács-Kiskun
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő