www.cvonline.hu

Munkaügyi Koordinátor

  • A hirdetés 265 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a DPD HR osztálya és a bérszámfejtést végző külső szolgáltató között,
  • TB és bérszámfejtési kérdésekben belső „help desk” szolgáltatás a kollégáknak, a szükséges információk továbbítása,
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • A DPD béren kívüli juttatási rendszerének működtetése,
  • Munkaügyi dokumentumok, nyilvántartások kezelése
  • Bérekhez, TB ellátásokhoz kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések a hatóságoknak,
  • Belső HR riporting rendszer működtetése.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony stabil munkáltatói háttérrel
  • Kreatív, kihívást jelentő változatos feladatok egy nemzetközi csapat tagjaként
  • Vonzó kompenzációs csomag: versenyképes besorolási bér és elérhető bónusz, Cafeteria juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, mobiltelefon, szakmai tréningek.

Elvárások:

  • Mt. és TB. jogszabályok naprakész ismerete,
  • Társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
  • Min 2-3 éves szakmai tapasztalat (Előny a gyártás, logisztika területen szerzett tapasztalat)
  • NexonBér, NexonTime, Nexon beosztástervező, ill. Nexon cafeteria modul ismerete,
  • MS Word és Excel haladó szintű használata

További cég információkért, kérem, keresse fel honlapunkat: Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a lenti e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Munkaügyi koordinátor pozícióra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő