www.cvonline.hu

Munkaügyi kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1237969
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Feladatok:

  • Dokumentumok kezelése
  • Dokumentálás
  • Adategyeztetés
  • Iratok borítékba rendezése megadott szempontok alapján
  • Egyéb irodai kisegítő feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Feladatteljesítés vállalása minimum 3-4 hónapra

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 1x4 vagy 2x4 óra vállalása vagy heti egy napon 1x8 óra vállalása 08.00-16.00 között.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Passzív hallgatói jogviszony megléte

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Folyamatos munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Amennyiben úgy gondolod, hogy a hirdetés felkeltheti az ismerőseid érdeklődését is, kérlek kattints a "Megosztás" gombra, és oszd meg velük Facebookon is!