www.cvonline.hu

Munkaügyi HR Specialista

Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 1108719

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A dolgozók személyügy mappájának naprakészen tartása (munkaszerződések, munkaköri leírások, üzemorvosi-, munka- és tűzvédelmi igazolások)
  • A személyügyi nyilvántartó folyamatos naprakészen tartása; a támogatott területeket érintő módosítások átvezetése
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtő céggel, a hatékony információáramlás biztosítása a dolgozók és a kihelyezett bérszámfejtés között
  • Az utazási költségelszámolás teljes körű adminisztrációja
  • A cafeteria rendszerhez tartozó adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása
  • Az üzemorvosi beutalások és a kötelező Munka- és Tűzvédelmi oktatások megszervezése
  • A munkaidő-nyilvántartás és bérszámfejtési folyamat teljes körű felügyelete: jelenléti ívek karbantartása, ellenőrzése
  • A bérszámfejtés auditálása és ellenőrzése, az esetleges eltérések felderítése
  • A feladatokhoz kapcsolódóan a Munkavállalók részletes, időbeni tájékoztatása
  • Jelentések, riportok készítése

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Munka törvénykönyvének és a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Ügyfélorientált attitűd, kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, gyors munkavégzés

Juttatások:
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Stabil hátterű, nemzetközi partner, multinacionális környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Előnyök:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • SSC-ben vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődét, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre

Kategória
Humán erőforrás
Régió