www.cvonline.hu

Munkaügyi, HR munkatárs

  • A hirdetés 982 napja lejárt

IX. kerületi székhelyű holding keres azonnali belépéssel, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással

munkaügyi, HR pozícióba

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A többféle profilt képviselő cégekben alkalmazott munkatársak foglalkoztatásával összefüggő valamennyi humán tevékenység és adminisztráció ellátása.
  • A havi bérszámfejtési teendők programmal támogatottan történő elvégzése.
  • A jogszabályok által előírt bejelentések, adatszolgáltatások, adóbevallások elkészítése.
  • Társadalombiztosítással összefüggő teendők ellátása (adatszolgáltatások, igazolások stb. elkészítése).
  • Projektek kidolgozásában, tervkészítésekben való aktív közreműködés.
  • Ad-hoc és rendszeres jelentések, tervek készítése a felső vezetés számára.
  • A cégcsoportba tartozó valamennyi egység vonatkozásában a munkaerő-szükséglet felügyelete, a toborzás, kiválasztás, visszacsatolás folyamatainak teljes körű intézése, koordinálása.

A munkakör betöltésének feltétele:

  • érettségi
  • felsőfokú munkaügyi, társadalombiztosítási képzettség
  • kiemelkedő szintű számítógép-kezelői ismeretek.

A leendő munkatárssal szemben támasztott elvárások:

  • precizitás, önállóság
  • jó kapcsolatteremtő, lényeglátó-, problémamegoldó képesség
  • dinamizmus, határozottság
  • nagy munkabírás, terhelhetőség
  • a feladatokkal összefüggő jogszabályok pontos, naprakész ismerete és alkalmazni tudása
  • versenyszférában szerzett munkaügyi és bérszámfejtési gyakorlat.

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • NexOnBér program ismerete

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk fizetési igény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő