www.cvonline.hu

Munkaügyi HR munkatárs

  • A hirdetés 9 napja lejárt

Debreceni gazdasági társaság, felvételre keres

Munkaügyi HR

munkakörre munkatársat.

Tevékenységünk kiskereskedelem.

Feladatok:

  • Ki és belépő dolgozók lejelentése a könyvelés felé
  • Munkaszerződések nyilvántartása
  • Aktualizálások, jelenléti ívek ellenőrzése

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Megbízható precíz, önálló és felelős munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott, pozitív és segítőkész személyiség
  • MS, OFFICE felhasználói szintű ismerete.

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Debreceni lakcím
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • HR-es ismerettel rendelkező

Amit kínálunk:

  • Stabil kiszámítható munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezéseket várjuk fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű