www.cvonline.hu

Munkaügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 949073
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal budapesti munkahelyre keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Személyügyi anyagok, dokumentumok kezelése,
  • Munkaügyi nyilvántartások készítése, frissítése,
  • Munkavállalók be- és kiléptetésének ügyintézése,
  • A munkaügyi vezető irányítása mellett bérszámfejtés, bérügyintézés,
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria) kezelése,
  • Általános munkaügyi adminisztráció

Elvárások:

  • Befejezett vagy folyamatban lévő szakirányú tanulmányok (OKJ vagy felsőfokú oktatásban, elsősorban személyügyi területen)
  • Legalább egy éves munkavállalási hajlandóság
  • Legalább heti 30 óra vállalása
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő képesség a munkavállalókkal
  • Magas fokú stressztűrő képesség
  • Logikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 6-8 óra.

Előnyt jelent:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (passzívosok és évhalasztók jelentkezését is várjuk)
  • Releváns tapasztalat
  • TB, családtámogatási kifizetőhelyi gyakorlat
  • Kapcsolódó jogszabályok (munkajog, társadalombiztosítási jog, kormányrendeletek) naprakész ismerete
  • MaxSoft vagy egyéb bérprogram ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzési, feljődési lehetőség, perspektíva
  • Szakmai gyakorlat teljesíthető
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!