www.cvonline.hu

Munkaügyi folyamatoptimalizálási szakértő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1026958

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Munkaügyi folyamatok felülvizsgálata
  • Javaslattétel munkaügyi folyamatok fejlesztésére, optimalizálására
  • Új munkaügyi folyamatok kidolgozása, bevezetése
  • Használt dokumentumok, különösen excel táblák fejlesztése, átdolgozása
  • Bevezetett munkaügyi folyamatok ellenőrzése, hatékonyság mérése
  • Kapcsolattartás és egyeztetés ügyfelekkel
  • Riportálás a pénzügyi igazgató felé

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Nexon program ismerete
  • Naprakész munkajogi, illetve bérszámfejtési ismeretek
  • Kitűnő excel ismeretek (függvények, kimutatások, előny makrók ismerete)
  • Határozott fellépés, proaktív szemlélet
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Munkaügyi területen szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődés lehetőség

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

  • Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődést kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott emailcímre

Munkavégzés helye:
  • Budapest