www.cvonline.hu

Munkaügyi és TB ügyintéző

  • A hirdetés 795 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Teljes körű TB kifizetőhelyi feladatok elvégzése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Munkaügyi feladatok teljes körű ellátása
  • Adatszolgáltatások, kimutatások (havi, negyedéves adóbevallás) és statisztikák készítése a hatóságok felé
  • Ad hoc riportok készítése a menedzsment számára, HR kontrolling feladatok
  • Adónyilatkozatok, adóbevallások kezelése
  • A területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése
  • Üzemi balesettel kapcsolatos ügyintézés
  • Cafetéria rendszer működtetése
  • Napi szintű kapcsolattartás kollégákkal, szolgáltató cégekkel

Elvárások:

  • Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó végzettség
  • Minimum 3 éves kifizetőhelyi szakmai tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeretek (erős Excel tudás)
  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • Törvényi előírások naprakész ismerete
  • Terhelhetőség, gyors tanulási képesség, precizitás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, proaktivitás
  • Önálló munkavégzés, csapatjátékos személyiség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség HR területen
  • SAP használatában szerzett gyakorlat
  • Bérügyviteli program bevezetésében szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • Budapest vagy Karcag
Helyek Budapest
Karcag
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol