www.cvonline.hu

Munkaügyi ügyintéző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2017.05.30.

Pozíció leírása / Job description

Munkaügyi területre keresünk ügyintéző kollégát partnerünkhöz.

Feladatok:

- A bevezetésre kerülő humánügyviteli program adatbázisához szükséges táblák összeállítása az adatmigrációhoz
- Az átforgatott adatok szakmai ellenőrzése
- A munkaügyi és pénzügyi programokban szükséges beállítások elvégzése, az adatok szakmai ellenőrzése
- Személyzeti jellegű kérdések kezelése, munkavállalók tájékoztatása.
- Személyzeti statisztikák készítése, személyi anyagok karbantartása, be- és kilépéshez kapcsolódó ügyviteli feladatok ellátása közalkalmazotti jogviszonyban.

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség
- 1-3 év munkaügyi területen szerzett tapasztalat
- MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel)
- Közalkalmazotti tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű munkáltatónál
- Versenyképes bérezés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -