www.cvonline.hu

Munkaügyi ügyintéző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.23.
Jelentkezési határidő: 2017.05.30.
Hirdetés azonosító: 1097285

Pozíció leírása / Job description

Munkaügyi területre keresünk ügyintéző kollégát partnerünkhöz.

Feladatok:

- A bevezetésre kerülő humánügyviteli program adatbázisához szükséges táblák összeállítása az adatmigrációhoz
- Az átforgatott adatok szakmai ellenőrzése
- A munkaügyi és pénzügyi programokban szükséges beállítások elvégzése, az adatok szakmai ellenőrzése
- Személyzeti jellegű kérdések kezelése, munkavállalók tájékoztatása.
- Személyzeti statisztikák készítése, személyi anyagok karbantartása, be- és kilépéshez kapcsolódó ügyviteli feladatok ellátása közalkalmazotti jogviszonyban.

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség
- 1-3 év munkaügyi területen szerzett tapasztalat
- MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel)
- Közalkalmazotti tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű munkáltatónál
- Versenyképes bérezés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a