www.cvonline.hu

Munkaügyi és pénzügyi ügyintéző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.07.
Jelentkezési határidő: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1097285

Munkaügyi és pénzügyi területre keresünk adminisztratív ügyintézőt partnerünkhöz.

Feladatok:

- A bevezetésre kerülő új humánügyviteli program adatbázisához szükséges táblák összeállítása az adatmigrációhoz
- Az átforgatott adatok szakmai ellenőrzése
- A munkaügyi és pénzügyi programokban szükséges beállítások elvégzése, az adatok szakmai ellenőrzése
- A közalkalmazottakhoz kapcsolódó munkaügyi feladatok ellátása
- Szükség szerint a pénzügyi csoport munkájának támogatása, számlák rögzítése, nyilvántartás vezetése

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség
- 1-3 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat
- MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel)
- JDolBer program felhasználói szintű ismerete
- Közalkalmazotti tapasztalat előnyt jelent
- KIRA rendszer ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű munkáltatónál
- Versenyképes bérezés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján