www.cvonline.hu

Munkaügyi és bérszámfejtési munkatárs

  • A hirdetés 496 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. Humánpolitikai csapata új munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására:

 Feladatok:

  • munkavállalók be és kiléptetése (munkaviszony, megbízás, kirendelés)
  • OEP ellátások megállapítása, elbírálása, számfejtése, határozat hozatal (CSED, GYED, táppénz)
  • éves adóbevallás elkészítése, adókedvezmények rögzítése, SZOCHO
  • munkaszerződések és munkaszerződés módosítások elkészítése, rögzítése
  • üzemi balesettel kapcsolatos feladatok
  • adatszolgáltatások, nyilvántartások: NAV (havi és éves adó, biztosítottak be és kijelentése) OEP, KSH, apák munkaidő kedvezménye
  • gyerektartás, letiltás
  • igazolások kiállítása (munkaviszony, jövedelem, stb.)
  • nyugdíjazás
  • kapcsolattartás: munkavállalókkal, vezetőkkel, társosztályokkal, HR business partnerekkel együttműködés, NAV, OEP, ONYF
  • irattározási feladatok
  • havi és éves zárási feladatokban részvétel

  Elvárások:

  • bér és társadalombiztosítási előadó vagy szakelőadói (OKJ) végzettség
  • legalább 3 év kifizetőhelyi gyakorlat
  • Nexon bér program ismerete, használatában való jártasság
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • OEP ellátások számfejtésében szerzett gyakorlat
  • éves személyi jövedelemadó elszámolás ismerete
  • munkaügyi és munkajogi tapasztalat
  • jó együttműködési képesség
  • precizitás
  • megbízhatóság
  • hatékony és gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Professzionális HR szervezet
  • Kiemelkedő szakmai környezet
  • Felkészült, motivált és sikeres csapat

Előnyt jelent:

  • havi adóbevallásban való jártasság
  • gyakorlat cafeteria elemek ügyintézésében (rendelés, számfejtés, utalványozás, analitika)
  • gyakorlat kiküldöttek számfejtésében

  Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő