www.cvonline.hu

Munkaügyi és bérelszámolási vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.11.01.

Pozíció leírása / Job description

Fashion retail üzletágban, a magyarországi üzleteket irányító ügyfelünk csapatába keresünk olyan agilis, határozott fellépésű, legalább 5 év tapasztalattal rendelkező jelölteket, akik elkötelezettséget éreznek a divat és a kereskedelmi szakma iránt!

HR és bérszámfejtés területén tapasztalattal rendelkezel és ebben képzeled el a jövődet? Ez a Te lehetőséged! HR és Payroll vezetőt keresünk ügyfelünkhöz!

Feladatok:

- Munkaügyi osztály vezetése, az irányítása alá tartozó munkatársak munkafolyamatainak ter-vezése, szervezése, fejlesztése és ellenőrzése;
- Payroll outsoursing szolgáltató tevékenységének koordinálása és felügyelete
- Bérezési és juttatási rendszerek működtetése;
- Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások készítése;
- Társadalombiztosítási kifizetőhely működtetésének felügyelete;
- Osztály tevékenységének munkajogi szempontból történő felügyelete, kapcsolattartás a munkajogásszal;
- Kiléptetéssel és beléptetéssel kapcsolatos munkaügyi adminisztráció felügyelete, részvétel a kapcsolódó folyamatokban;
- Munkaviszony létesítéssel, megszüntetéssel, munkaidő nyilvántartással kapcsolatos tevékeny-ségek felügyelete, ellátása a törvényi előírásoknak megfelelve;
- Személyi anyagok naprakészen tartása
- Adatszolgáltatás külső partnerek részére (NAV, KSH), kapcsolattartás egyéb hatóságokkal
- Statisztikák, kimutatások készítése belső felhasználók részére

Elvárások:

Ami elengedhetetlen, hogy a csapat része legyél:
- Felsőfokú, szakirányú végzettség
- Munkaügyi területen megszerzett legalább 5 éves tapasztalat, 2-3 éves vezetői tapasztalat
- Jó problémamegoldó és szervező készség
- Munkajogi, adózási, társadalombiztosítási jogszabályok naprakész ismerete
- MS Office ismeret, kiváló Microsoft Excel ismerettel
- Angol nyelv ismerete szóban és írásban

Ami előnyt jelent:
- Kereskedelmi szektorban szerzett tapasztalat
- NexonBér, NexonTime, Nexon ÁLM ismerete
- SAP HR modul ismerete

Amit kínálunk:

-Előrelépési lehetőség
-Versenyképes jövedelem
-Fiatalos, lendületes, nemzetközi csapat
-Továbbképzések, tréningek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -