www.cvonline.hu

Munkaügyi előadó

  • A hirdetés 710 napja lejárt

A FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft. - az ország egyik legnagyobb akkreditált munkáltatójaként - több mint 4.000 munkavállalót foglalkoztat, és közel 70 telephellyel rendelkezik. Fő küldetése a megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatása, munkavégző képességeinek fejlesztése, valamint nyílt munkaerő-piaci foglalkoztatóhoz történő kihelyezése.

A több mint 60 éves múlttal rendelkező állami tulajdonú nagyvállalat keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:

  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos teljes körű munkaügyi adminisztráció és ügyintézés, munkaszerződések és munkaköri leírások folyamatos karbantartása munkaügyi osztályvezető irányítása mellett
  • Munkaviszonyból eredő jognyilatkozatok elkészítése, kezelése
  • HR informatikai rendszer munkaügyi modul kezelése
  • Egyedi munkáltatói intézkedések munkaügyi támogatása
  • Vezetők támogatása személyügyi, munkaügyi kérdésekben
  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók hatósági határozatainak nyilvántartása.
  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók adatainak kezelése egy online pályázatkezelő felületen (IKR)
  • Egyedi munkavállalói kérelmek megválaszolása, kezelése
  • Foglalkozás egészségügyi vizsgálatokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Rendszeres riportok, kimutatások készítése a közvetlen felettes részére

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Közép-, vagy felsőfokú munkaügyi szakképesítés
  • Min. 5 éves, munkaügyi területen szerzett tapasztalat
  • Mt. és Mmtv. alapos ismerete
  • Támogatás igénylés szempontjából megváltozott munkaképességű minősítés önálló megítélésének képessége
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete, Excel magabiztos kezelése
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség
  • Precizitás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • BABÉR bérügyviteli és munkaügyi program ismerete
  • Rehabilitációs foglalkoztatónál szerzett munkaügyi gyakorlat

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Magas szakmai színvonalat képviselő, együttműködő csapat
  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásában, mint az ország egyik legnagyobb akkreditált társaságának fő küldetésében való aktív részvétel
  • Piacképes tapasztalat megszerzése az egyre népszerűbb rehabilitációs foglalkoztatás területén

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, az alábbi email címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő