www.cvonline.hu

Munkaügyi előadó

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 1068572

A piacvezető, Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • A bérszámfejtési folyamat teljes körű koordinálása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos bérügyintézés
  • A belépett munkavállalók munkaügyi kérdéseivel kapcsolatos információk átadása
  • Adatbázis naprakészen tartása
  • Fejlesztési folyamatokban való részvétel
  • Riportok, adatszolgáltatások elkészítése

Elvárások:
  • Munkaügyi végzettség (középfokú)
  • Aktív, legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktuális munkajogi ismeretek
  • Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS Office tudás (Excel, Word)

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés+bónusz+cafeteria
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel

Előnyök:
  • Nexon program ismerete
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség

  • Amennyiben felkeltette érdekelődését az álláshirdetésünk, csatoltan küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Humán erőforrás
Régió