www.cvonline.hu

Munkaügyi előadó (INTS/2/30)

  • A hirdetés 729 napja lejárt

Partnercégünk részére az alábbi pozíció betöltésére, határozott időre keresünk munkatársat :

Munkaügyi előadó INTS/2/30

Feladatok:

  • Új belépő dolgozók kötelező dokumentumainak és igazolásainak átvétele, ellenőrzése és a szükséges adatok rögzítése a bérszámfejtő rendszerben
  • Kilépő kollégák elszámolása, kilépő dokumentumok elkészítése
  • Hóvégi és hóközi számfejtések elkészítése
  • TB ellátások számfejtése
  • Bérek, járulékok és egyéb kifizetések pénzügyi teljesítése
  • Költségtérítések elszámolása
  • Havi zárási feladatok elvégzése, szükséges adatszolgáltatások elkészítése (OEP, NAV, KSH, Pénztárak)
  • Hatóságok által (OEP, Nyugdíjintézet, NAV) kezdeményezetett ellenőrzésekben közreműködés
  • Nyugdíjjogosultság előkészítése és a kapcsolódó ügyintézés elvégzése
  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók jogszabályoknak megfelelő foglalkoztatásának figyelemmel kísérése
  • Szabadság nyilvántartás
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Minden, a bérszámfejtéshez, TB ellátásokhoz kapcsolódó adminisztráció ellátása, nyilvántartások vezetése
  • Dolgozói tájékoztatás bérszámfejtési és TB ellátásokkal kapcsolatos kérdésekben

Elvárás:

  • Érettségi
  • TB- és bérszámfejtési ügyintézői vagy szakelőadói végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat

Előny:

  • ORGWARE munkaügyi nyilvántartó rendszer ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő