www.cvonline.hu

Munkaügyi előadó, bérszámfejtő

  • A hirdetés 903 napja lejárt

Külföldi tulajdonú cég keres Debrecenbe:

Munkaügyi előadót,  bérszámfejtőt

Feladatok:

Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása,

  • adatrögzítés, bérelszámolás, TB ügyintézés és ellenőrzés,
  • havi munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések számfejtése,
  • béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,
  • a bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatás, kimutatások, bevallások, statisztikák, készítése,
  • a munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos bérszámfejtési teendők, munkaügyi feladatok elvégzése
  • társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása,

Munkaügyi adminisztrációs feladatok teljeskörű ellátása

  • munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások elkészítése és kiadása,
  • a munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása,
  • OEP igénylések és tartós távollétek, nyilvántartása,
  • munkaszerződések készítése,
  • foglalkozás egészségügyi vizsgálatok követése,
  • létszámmal, bérköltséggel, személyi jellegű kiadásokkal kapcsolatos jelentések,
  • adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése (KSH, NAV, OEP),
  • adóbevallás,
  • törvényi szabályozások, változások nyomon követése.
  • nyilvántartások vezetése,

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség
  • Microsoft Word és Excel magabiztos használata
  • Önálló munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • legalább 1 éves tapasztalat bérszámfejtési területen
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • ügyfélközpontúság
  • csapatmunka
  • megbízhatóság

Előny:

  • felsőfokú szakirányú képesítés
  • termelő vállalatnál szerzett munkaügyi tapasztalat – kifizetőhelyi gyakorlat
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Heves
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Borsod-Abaúj-Zemplén
Békés
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő