www.cvonline.hu

Munkaügyi csoportvezető

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 832315

10 éve folyamatosan növekvő Munkaügyi ágazatunk jelenleg 10.000 fős állományt kezel, 25 kolléga közreműködésével. A megnövekedett feladatmennyiség menedzselése érdekében bővítjük a vezetői kört, új munkatársat keresünk saját csapatunkba. A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohumán, 2014. eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service Group tagja.

Feladatok:
  • Munkaügyi vezetőnk iránymutatása mellett, segít biztosítani a munkaügyi, bérszámfejtési és TB ügyintézési folyamatok zökkenőmentes működését;
  • Részt vesz az outsourcing szolgáltatatási területeink koordinálásában, ellenőrzésében, továbbfejlesztésében;
  • Kapcsolatot tart a hatóságokkal, riportokat készít a vezetőségnek;
  • Szakmai tanácsokkal látja el a csapatában dolgozó kollégákat;
  • Hozzájárul ahhoz, hogy a több ezer fős kölcsönzött és outsourcing rendszerben kezelt állományunk számfejtése a jogszabályi előírásoknak megfelelően történjen;
  • Nyomon követi a jogszabályok változását;
  • Kimutatásokat, riportokat készít a vetőnek Nexon és Excel segítségével.
Elvárások:
  • szakirányú végzettség,
  • legalább 5 év bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi tapasztalat,
  • adó, járulék és munkajogi jogszabályok naprakész ismerete,
  • több éves vezetői tapasztalat, jó problémamegoldó és szervező készség,
  • magabiztos MS Office ismeret (Excel), NexonBÉR gyakorlati ismerete,
  • precíz, önálló munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés,
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • Stabil, nemzetközi céges háttér, hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • XIV. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben az karrierlehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió