www.cvonline.hu

Munkaügyi Csoportvezető

  • A hirdetés 816 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő szolgáltató vállalatnak keresünk

Munkaügyi Csoportvezetőt

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkaügyi és bérelszámolási csoport munkájának szakmai irányítása és ellenőrzése;
  • Jogszabályok változásának nyomon követése;
  • Hatékony információ áramlás biztosítása a szervezet és a vállalat ügyfelei között;
  • Bérszámfejtés, egészségbiztosítási ellátások számfejtése, ellenőrzése;
  • Havi adó- és járulékbevallások, statisztikák, főkönyvi feladás elkészítése;
  • Heti és havi riportok, kimutatások készítése a vállalat vezetősége felé;
  • Dolgozókkal és ügyfelekkel történő kapcsolattartás;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú bér és TB - ügyintézői végzettség;
  • Jogszabályok naprakész ismerete;
  • NEXON program alapos ismerete előny a munkakör betöltésének
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves szakmai tapasztalat;
  • Önálló TB-kifizetőhelyi ismeretek;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • Precíz, megbízható munkavégzés;
  • Munkaerő kölcsönzés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Biztos vállalati háttér;
  • Versenyképes fizetés;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.