www.cvonline.hu

Munkaügyi Csoportvezető

  • Frissítve 1020 napja

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba

Cégjellemzők:
Megbízónk autóipari beszállító multinacionális vállalat

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • A 3 fős munkaügyi csoport irányítása
  • A munkaügyi, tb, és bérszámfejtési folyamatok hatékony működésének biztosítása és folyamatos fejlesztése
  • A személyügyi adatbázis naprakészségének és az adatok pontosságának biztosítása
  • Statisztikai és jelentési rendszerek, eszközök működtetése és optimalizálása
  • A dokumentációk átlátható és szakszerű kezelési, tárolási és archiválási folyamatának kialakítása és bevezetése
  • A munkaügyi szolgáltatás minőségének folyamatos biztosítása
  • Részvétel az éves bérköltség-tervezésben

Elvárások:

  • Felsőfokú humán erőforrás szakirányú vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 5 év releváns tapasztalat munkaügyi, bérszámfejtési folyamatok területén
  • Minimum 2 év multinacionális vállalatnál szerzett vezetői tapasztalat
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office (elsősorban Excel) és SAP alapos ismerete

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Biztos munkahelyi háttér
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest