www.cvonline.hu
Munkaügyi bér- és tb ügyintéző (Debrecen) INTS/11/80

Debreceni multinacionális partnercégünk részére keresünk
Bérszámfejtő
munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

• Havi bérszámfejtés teljes körű lebonyolítása (kb. 100 fő)
• Munkavállalók bérével összefüggő munkaügyi feladatok ellátása és teljes körű TB ügyintézés
• Adó- és járulékbevallások készítése
• Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé

Elvárások:

 Munkaügyi bér- és tb ügyintézői végzettség
• Műszakos órabérezésben szerzett 5 év bérszámfejtői tapasztalat

• TB ügyintézésben szerzett tapasztalat
• Bérszámfejtő program működtetése és ellenőrzése
• Integrált rendszerben való munkavégzés
• MS Excel, Word felhasználói szintű ismerete
• Jó problémamegoldó készség
• Dinamikus személyiség

Előny:

• Angol nyelvtudás
• A HR területén való jártasság

Amit kínálunk:

• Multinacionális környezet
• Cafetéria és bejárás támogatás
• Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el  szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyintéző, Humán erőforrás, Személyzeti munkatárs, Toborzó, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bérszámfejtő
Régió Debrecen
Hajdú-Bihar
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű