www.cvonline.hu

Munkaügyi asszisztens

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 999368

A Prohumán Kft. bővülő csapatába keres munkatársat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Bérszámfejtés előkészítése,
  • Jelenléti adatok feldolgozása, rögzítése Nexon programban
  • Biztosítottak bejelentése,
  • Nyilvántartások pontos vezetése,
  • Borítékolás, postai ügyintézés,
  • Kapcsolattartás munkavállalókkal, társosztályokkal,
  • Utazási bizonylatok összesítése,
  • Munkavállalói adatok rögzítése bérszámfejtő programba,
  • Bérszámfejtők munkájának szakmai támogatása.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Munkaügyi területen szerzett tapasztalat,
  • Érdeklődő hozzáállás, igény a szakmai fejlődésre,
  • Nagyfokú rugalmasság,
  • Terhelhetőség,
  • Precíz munkavégzés, rendszerező szemlélet.

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • befogadó légkör.

Előnyök:
  • Nexon program ismerete előny.

  • Amennyiben alkalmasnak tartja magát a munkakör magas szintű betöltésére, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc