www.cvonline.hu

Munkaügyi asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 980561
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal budapesti belvárosi munkahelyre keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • A munkaügyi kollégák munkájának segítése,
  • Személyügyi anyagok, dokumentumok kezelése,
  • Iktatás, lefűzés, iratrendezés,
  • Postabontás, posta összekészítése, borítékolás
  • Általános munkaügyi adminisztráció, adatrögzítés elektronikus rendszerekben
  • Munkaügyi nyilvántartások készítése, frissítése,
  • Aktív részvétel a munkavállalók be- és kiléptetésében, ügyfélforgalom kiszolgálásában
  • Egyéb asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (aktív vagy passzív)
  • Legalább fél éves munkavállalási hajlandóság
  • Legalább heti 25 óra vállalása
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő képesség a munkavállalókkal
  • Magas fokú stressztűrő képesség
  • Logikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 9-18 óra között (legalább napi 4-6 óra)

Előnyt jelent:

  • Releváns tapasztalat vagy tanulmány (személyügyi vagy pénzügyi vonalon)
  • Kapcsolódó jogszabályok (munkajog, társadalombiztosítási jog, kormányrendeletek) ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzési, feljődési lehetőség, perspektíva
  • Szakmai gyakorlat teljesíthető
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!