www.cvonline.hu

Munkaügyi asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 840783
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola Company mára a világ legnagyobb italgyártójává vált és most számukra keresünk munkaügyi asszisztensi pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • számlák és szállítólevelek ellenőrzése és SAP-ba történő berögzítése
  • adatrögzítés
  • kapcsolattartás társosztályokkal
  • dokumentumok átvétele sofőröktől
  • asszisztencia ellátása a túraelszámoló csoportvezetőnek

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • monotonitás tűrés
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (különösen Excel)
  • precizitás, alaposság
  • heti 4-5 munkanap vállalása

Munkaidő: hétfőtől péntekig heti 4-5 nap, váltott 2 műszakban 6.00-14-00 és 14.00-22.00

Előnyt jelent:

  • haladó Excel ismeret
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • pénzügy területhez kötődő tanulmányok
  • adatrögzítő munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • céges buszjárat
  • piacvezető FMCG vállalat pénzügyi adminisztrációs folyamatainak megismerése
  • váltott két műszak (6:00-14:00-ig és 14:00-22:00-ig) hétfőtől péntekig

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után tehetsz meg. Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!