www.cvonline.hu

Munkaügyi Asszisztens

  • A hirdetés 1319 napja lejárt

A HRC Group Link megjelenítése 12 éve működő, magyar tulajdonú, országos hálózattal rendelkező személyzeti tanácsadó cég. Multinacionális versenytársainkhoz képest rugalmasabb és személyre szabottabb szolgáltatásokat nyújtunk, ennek köszönhetően a válság ellenére is fejlődünk, új irodákkal bővülünk. Büszkék vagyunk arra, hogy a rendszeresen visszatérő partnereink között multinacionális vállalatok mellett kis- és középvállalatok is megtalálhatóak.

Munkaerő toborzó és kölcsönző szolgáltatásunk során a kölcsönzött munkatársakat is ügyfélnek tekintjük, velük is hosszú távú kapcsolatra törekszünk, érdekeiket képviseljük.

Kínált pozíció:

(Szolnok)

Az új kolléga elsődleges feladata az iroda zavartalan működésének biztosítása, adminisztratív teendők ellátása, a munkaügyi dokumentáció elkészítése.

Feladatok:

  • munkaügyi dokumentáció elkészítése
  • az elektronikus és papír alapú dokumentumok napra készen tartása
  • a tanácsadó kolléga munkájának támogatása a szakkérdésekben

Elvárások:

  • legalább középfokú, szakirányú végzettség
  • több éves szakmai tapasztalat
  • TB, bér,- és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • szolnoki vagy környékbeli lakhely
  • B-kategóriás jogosítvány

Megváltozott munkaképességű, szülési szabadságról visszatérő és több évtizedes tapasztalattal rendelkező kollegák jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • a szakmai tudásunkat intenzív belső képzéseken átadjuk, majd folyamatos tréningeket biztosítunk,
  • a projektek teljesítése során az adminisztratív hátteret magas színvonalon biztosítjuk,
  • szakmailag inspiráló, családias munkahely, ahol a jó hangulat és a kreativitás ugyanolyan fontos, mint a tudás,
  • nyitottak vagyunk az új megoldásokra,

Munkavégzés helye: Szolnok

Munkaidő: főállás, rugalmas munkaidővel

Munkába állás: azonnal

Amennyiben úgy érzi, a hirdetés Önnek szól, és szívesen része lenne csapatunknak, várjuk pályázatát a lenti e-mailcímre.

Helyek Szolnok
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő